Anasayfa | Bilimsel Araştırmalar | Yorumlar | Tv'de Oestro | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Mağaza

Bilimsel Araştırmalar > Oestro Krem Neden Farklı ?

1. Etken madde bitkisel doğaldır. Laboratuvar'da geliştirilmiş sentetik bir madde değildir.

2. Singapur'da yüksek teknoloji ile üretilen Türkiye'de satılan Singapur Sağlık Bakanlığından sertifikalı tek göğüs kremidir.

3. Göğüslerde 7 yıldır memnuniyetle herhangi bir olumsuzluk oluşmadan kullanılmaktadır.

4. Oestro üretildiği ülkede bayanların kullandığı uluslararası tescilli markadır.

5. Oestro yağ hücre sayısını arttırdığına dair bir veri yoktur. Herhangi bir sentetik hormon içermediği analiz raporunda belirtilmiştir. İlaç değildir.

6. Oestro T.C. Sağlık Bakanlığı bildirimi ile yurtdışından gelir. Sertifika ve belgeleri tamdır.

7. Fitoöstrojen etken bitki FDA tarafından yenilebilir olarak onaylanmış yüzyıllardır bilinen zor bulunan, pahalı bir yağmur orman taban bitkisidir.


YILLARDIR BAYANLAR AŞAĞIDAKİ PROBLEMLERİNDE OESTRO KREMİ TERCİH EDİYOR, MEMNUN KALIYORLAR.


1. Emzirme sonrası sarkma sönmelerde toparlayıcı, dikleştirici göğüs çatlaklarında etkili

2. Genç bayanlarda küçük göğüsleri geliştirici, dolgunlaştırıcı

3. Herhangi bir sarkma sönme olmasa bile ileride oluşabilecek deformasyonları önleyici

4. Dekolte, boyun, göğüs cildinin zamanla gevşeme ve yaşlanma etkilerini azaltıcı, yenileyici

5. Kol altı sarkmalarında 35 yaşdan itibaren spor da yaparak toparlayıcı etkileri olan yardımcı bitkisel kremdir.


AMELİYATSIZ, ACISIZ, TAMAMEN BİTKİSEL KREM İLE ONBİNLERCE BAYAN TEKRAR ÖZGÜVENİNİ KAZANDI !.


1. Oestro krem üretildiği ülke olan Singapur'da Sağlık Bakanlığı tarafından serbest satış sertifikası olan bir kremdir. Oestro krem aynı zamanda Singapur'lu bayanların da herhangi bir yan etki olmaksızın güvenle kullandıkları bir üründür. Bu sertifika Oestro kremin önemli bir farkıdır. !

Singapur Bakanlık Belgesi
Serbest Satış Sertifikası


2. Oestro krem orijinal ithal üründür. Uluslararası gümrük tarife pozisyonu numarası 33049910 olan Singapur'da yüksek teknoloji ile üretilmiş özel kremdir. Üzerinde ingilizce yazılar bulunan her ürün ithal olmayabilir. Oestro krem gerçek orjinal ithal üründür. Aşağıda Singapur Devletinin gümrük belgesini görmektesiniz. Oestro % 18 KDV ve % 20 ÖTV gibi çeşitli ithalat vergilerine tabidir.

Singapur Gümrük Sertifikası


3. Oestro'nun tek yetkili ithalatçısı ve distribütörü olan kurumsal yapıya sahip Tuna Sağlık Ürünleri San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2004 yılı Mart ayında kurulmuştur. % 50'si Singapur iştirakli olan firma Oestro'nun üreticisi biotech (yüksek teknoloji) kuruluş ile ortak çalışmaktadır. Bu Oestro'nun üretiminden satışına kadar olan her noktada uzun süreli ciddi, sağlam, kontrolümüzdeki güvenilir işbirliği demektir.Global Standartlar Tescil Belgesi
Faaliyet Belgesi
 


4. Oestro krem tescili yaptırılmış isim hakları alınmış bir markadır.


Oestro Marka Tescili
Oestro Marka Tescili
Tuna Sağlık Marka Tescili
Tunainternational Marka Tescili


5. Oestro hormon içermediğini gösteren Singapur Sağlık Bakanlığı analiz belgesi.

Singapur Sağlık Bakanlığı
Resmi Analiz Sonucu


6. Oestro cildin aktif maddeyi hızlı emebilmesini sağlayan,, birbiri ile en uyumlu ve hızlı emilen doğal yağlar içerir. Bu yağlar üretici biotech firmanın teknolojik imkanları ile birleşmiş, böylece hızlı emilen, hızlı etki edebilen Oestro krem üretilmiştir.

7. Oestro krem dünya sağlık kriterlerinin müsaade ettiği en üst miktarlarda aktif (etken) madde içerir. Dolayısı ile kremin etkisi ve fiyatı buna bağlı belirlenir. İçerisinde daha az miktarlarda pueraria mirifica olan başka bir krem ile mukayese edilemez.

8. Oestro krem gerek reklam ve tanıtım gerekse bütün Türkiye'deki eczane ve eczacılarımıza yapılan tanıtımlar ile doğru anlatılıp doğru kullanılır.9. Oestro krem tablet değildir. Ağızdan alınmaz. Bu krem çok hassas olan göğüs, dekolte, boyun gibi bölgelerde farklı kullanım şekil ve süreleri ile herhangi bir yan etki olmaksızın sürülerek haricen kullanılır. Göğüslerdeki toparlanma kilo aldırmak sureti ile gerçekleşmez.


10. Oestro krem aktif maddesi Pueraria Mirifica'nın doğal bir bitki olmasından ve hızlı emilen bir krem olmasından dolayı sınırlı üretilebilmektedir. Bunun sonucunda her eczanede bulunması beklenmemelidir. Tuna Sağlık sürekli kullanıcıları için stoklarında Oestro krem bulundurmaya özen gösterir. Türkiye'nin her köşesinden bayanlar Oestro göğüs kremini satınalabilirler. Kullanabilmesi kampanyalardan faydalanabilmesi amacı ile www.oestro.com.tr web sitesini hizmete sokmuş, kullanıcılarına çeşitli taksit imkanları ayrıca kapıda ödeme gibi kolay ve güvenli satış hizmetlerini oluşturmuştur. En geç 3 iş günü içerisinde Türkiye'nin her noktasına hızlı teslimat yapılırken, bizler için müşteri değil önce insan olarak görülen kullanıcılarımıza en iyi hizmet verilmeye çalışılmıştır.

11. Oestro krem muhatabı olan bir doğal kremdir. Aradığınızda danışma ve firma numaralarından günün her saatinde özel sorularınızı konuşup, sorabileceğiniz hem de ürünü kullanmış, yıllardır onbinlerce bayanımızla bu özel konuyu görüşmüş, tartışmış ve konunun uzmanı bir bayan muhakkak bulursunuz. Bu bayanlarımızın yıllardır birçoğunuzun yakın arkadaşı, sırdaşı konumuna gelmiş olduğunu hemen anlarsınız.Ürünlerimiz

Ürünlerimiz ilaç değildir. Amaç herhangi bir hastalığı teşhis veya tedavi etmek değildir. Etkiler kişiler arasında farklılık gösterebilir. Emzirme ve hamilelik döneminde kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocuklardan uzak serin yerde maksimum 30°'de saklayın. Jelatini açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi yoktur.

Anasayfa | Bilimsel Araştırmalar | Yorumlar | Tv'de Oestro | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Mağaza


info@oestro.com.tr | Müşteri Hizmetleri

Tuna Sağlık Ürünleri 2005 ®©™