Anasayfa | Bilimsel Araştırmalar | Yorumlar | Tv'de Oestro | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Mağaza

Bilimsel Araştırmalar > Oestro Kremi Kimler Kullanmalı ?

1. 18 yaşından itibaren genç kızların gelişmemiş küçük kalan göğüslerini geliştirme amacı ile kullanım.

2. Diyet veya zayıflama kürü takip eden bayanların hızlı kilo verme ile oluşabilecek göğüs sarkmalarını önleme amacı ile kullanımı. Göğüs deformasyonlarının önemli sebeplerinden biri hızlı kilo verme olarak bilinir. Birtakım zayıflama ürünleri spor, diyet, rejim, zayıflama tabletleri kullanılırken muhakkak en az günde 1 kez akşam yatmadan sürülmelidir. Oestro Krem oluşacak sarkma ve deformasyonu önemli ölçüde önleyecektir.

3. Yaş ile ilgili normal yaşlanma sürecinde oluşmuş deformasyonların giderilmesi veya daha ileri deformasyonların oluşumunu önleme amaçlı kullanım.

4. Emzirme sonrası meme ucu ve etrafı (kahverengi bölüm) oluşan buruşma ve sönme

5. 30 yaşa kadar emzirmemiş veya 1 çocuk sahibi emzirmiş bayanların göğüs ölçüsü 90 beden ve altı deformasyonlarında toparlama, dikleştirme, dolgunlaştırma amaçlı kullanımı.(hafif deformasyonlar)

6. 30 yaş ve üzeri menopoz ve premenopoz dönemlerine kadar birden fazla emzirmiş bayanların yine 90 beden ve altı göğüs deformasyonlarında cildin elastikiyetini geri kazanma, gençleştirme, toparlama, dikleştirme, dolgunlaştırma amaçlı kullanımları.(yoğun deformasyonlar)

7. 35 yaş ve üzeri dekolte, boyun bölgelerinde oluşmuş yaşlanma etkileini giderme veya oluşacak olan yaşlanma etkilerini geciktirme amaçlı kullanım.

8. Yukarıdaki herhangi bir kullanım amacı ile ürünümüzü kullanmış etkilerini almış ve bu etkileri 2 veya 3 günde bir kullanarak alınan etkilerin korunması amaçlı. Bu kullanım kişiler arasında farklılık göstermektedir. 3 günde 1 kez kullanan olduğu gibi ayda 2 kez kullanan bayanlarımız mevcuttur. Tavsiyemiz ise muhakkak koruma amacı ile 1 kutu kremin en geç 3 ay içerisinde tüketilmesidir.


* Bir Krem yukarıdaki şikayetlerime yardımcı olabilir mi ? Nasıl ?

1. Oestro Krem içeriği fitoöstrojen bitki pueraria mirifica nın cilt üzerindeki pozitif etkileri ile sıkılaştırma ve yenilemeye yardımcı olur.

2. Kremin hızlı emilmesi

* Anlamadım ! Nasıl yani ?

1. Sabah akşam parmak ucu ile yumuşak masaj hareketiyle cilde yedirilir (göğüs ve dekolte bölgesi) Oestro Krem etken maddde olarak Pueraria Mirifica (Fitoestrojen) kullanır.

Fitoestrojen nedir ?

Bitkinin toprağın altında kalan yumru kökleri Fitoestrojen içerir. Hormon olmayan ve hormon içermeyen hormon etkisi gösteren bitkisel doğal kaynak.

Bu etki daidzin, daidzein genistin, genistein ve puerarin gibi isoflovanlar, miroestrol ve türevleri, beta-sitositerol, stigmasterol, coumestrol, puerarin, mirificoumestan, kwakhurin ve mirifisin gibi çeşitli doğal kimyasallardan oluşur. Bunların ayrıca farklı faydaları bilim adamları tarafından bulunmuştur.

Faydaları ;

 • + Bütün dişi cinsiyet karakteristiklerinin korunmasına yardımı
  + Vücudun yenilenmesine, canlı kılmaya yardımı
  + Anti menopoz yardımı
  + Göğüslere güzel görünüm ve form vermeye hacim kazandırmaya yardımı
  + Menopoz hastalığının rahatlatılmasına yardımı
  + Cildin gençleşip güzelleşmesine yardımı
  + Yaşlanmaya karşı yardımı
  + Kan dolaşımına yardımı
  + Hafızayı güçlendirmeye yardımı
  + İştah açmaya yardımı
  + Ten renginin güzelleşmesine yardımı
  + Kırışıklıkların azalmasına yardımı
  + Katarakt problemlerinin kısmen giderilmesine yardımı
  + Özellikle göğüs çevresindeki cildi beslemesi
  + Saçların erken beyazlaşmasıyla savaşması
  + Saçları yeniden çıkarmaya ve güçlendirmeye, var olanları koyulaştırmaya yardımı
  + Enerjiyi ve isteği artırmaya yardımı
  + Bitki ile ilgili araştırmalar 1941 yılından beri süre gelmiş ve etkili bir östrojen etkisi olduğu rapor edilmiştir. Miroestrol ve türevleri göğüslerin şekil alması ve meme dokusunun toparlanması gibi çeşitli östrojenik ve mamojenik etkiyi yükselten çok kıymetli doğal kimyasallardır.

Genç bir kız ergenliğe girerken overleri estrojen salgılamaya başlar ki bu da göğüslerde olgunlaşma, şekillenme gibi vücutta pek çok değişikliğe sebep olur. Göğüsün dokularında yağ birikmesinin başlaması kanalların büyümesi ile gelişim tamamlanır. Kadın menapoza girdiğinde östrojen miktarı belirgin şekilde düşer. Bu düşüşle birlikte göğsün beze dokusunda da azalma olur, bağ dokusu nemini ve elastikiyetini kaybeder. Bu kadının yaşı ile orantılı olarak göğüslerin sarkmasına yol açar.
Ürünlerimiz

Ürünlerimiz ilaç değildir. Amaç herhangi bir hastalığı teşhis veya tedavi etmek değildir. Etkiler kişiler arasında farklılık gösterebilir. Emzirme ve hamilelik döneminde kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocuklardan uzak serin yerde maksimum 30°'de saklayın. Jelatini açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi yoktur.

Anasayfa | Bilimsel Araştırmalar | Yorumlar | Tv'de Oestro | Hakkımızda | Ürünlerimiz | Mağaza


info@oestro.com.tr | Müşteri Hizmetleri

Tuna Sağlık Ürünleri 2005 ®©™