Sayın Müşterimiz ;

2004 yılında kurulmuş Tuna Sağlık ve Oestro Tescilli Marka alışveriş ve ödeme güvenlik ve gizlilik ilkelerimiz kısaca aşağıda açıklanmıştır.

Sitemizden yapacağınız alışverişler Tuna Sağlık ve Oestro gizlilik ilkeleri kapsamında güvencemiz altındadır. Üyelik veya kişisel bigileriniz hiçbir koşulda 3.ncü şahıslar ile paylaşılmaz. Vermiş olduğunuz sipariş Tuna Sağlık özel kapalı ambalajında, kimsenin anlamayacağı şekilde ürün isim ve muhteviyatı belirtilmeden adresinize teslim edilir. Tüm alışverişlerinizde Kredi Kartı ile güvenli ödemeleriniz ve kapıda nakit ödemeleriniz ise genel Tuna Sağlık gizlilik ilkeri güvencesi altındadır.

Kredi Kartı ile güvenli ödeme ;

Gerektiği takdirde, banka ya da Tuna Sağlık Ürünleri yetkilileri, kredi kartı sahibini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Bu uygulama daha sağlıklı ve güvenli bir alışveriş için bankacılık sektörü tarafından da gerekli görülen bir standarttır.

http://www.oestro.com.tr yi ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmemektedir. Alışveriş yapmak için isim soyad, e-mail, adres ve telefon bilgilerinize ihtiyaç duyulmaktadır. Tuna Sağlık Ürünleri kişisel bilgilerinizin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekte ve bu bilgileri gerekli teknik altyapıyla güvence altına almaktadır. Kişisel bilgileriniz başka şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.

http://www.oestro.com.tr Kredi kartı ödemelerinizde paypal uluslarası güvenli ödeme sistemi ile tüm dünyadan istediğiniz herhangi bir kredi kartı ile bulunduğunuz ülkenin para birimi ( USD veya EURO ) ile ödeme yapabilirsiniz. bilgileriniz kesinlikle paypal güvenli ödeme sistemi tarafından alınır. sunucularda tutulmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır. Bilgileriniz; alışverişiniz sırasında onay için bankaya yönlendirilmektedir. Böylece kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından hiçbir şekilde öğrenilmemektedir.

http://www.oestro.com.tr den alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi bir sahtecilik durumunda kullanılmak üzere kayıt altına alınmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birisinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir konu veya soru veya sorun halinde bize 24 saat ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Tuna Sağlık Ürünleri Ltd

0216 463 01 00 - 0532 523 17 51