Sayın Müşterilerimiz ;

Sağlıklı, Güzel ve İyi Bir Yaşam Paha Biçilmezdir ;

TUNA Sağlık Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd Şti, kökleri hem Türkiye hem de Asya ya dayanan modern bir Türk firmasıdır.

Biz, iyi bir yaşam için sağlığın önemli olduğuna ve Türk insanının, dünyanın önerdiği en iyi sağlık şartlarını hakettiğine inanıyoruz.İyi sağlık bir bütündür. Fiziksel sağlığın yanısıra zihinsel sağlığı da içerir ve güzellik ve mutluluğu da kapsar.

TUNA nın sağlık ve güzellik üzerindeki eli İstanbul Boğazın dan bizlere uzanır.

Biz Türkiye ye , dünyanın dört bir yanından en yeni düşünceleri ve ürünleri getirerek insanların dengeli ve sağlıklı hayatlar kazanıp bunu muhafaza etmelerine yardımcı olmak için çaba sarfediyoruz. Bazı ürünlerimiz Türkiye için çok yeni olabilir ;ancak bunlar kökenleri özellikle Asya ya dayanan varlıkları yüzlerce yıldır diğer ülkelerde de bilinen geleneksel bitkisel kürlerdir.

Bizler, özellikle Asya nın geleneksel sağlık, güzellik ve gençlik sırlarını ortaya çıkartıp Türkiye deki müşterilerimizin yararına sunmak istiyoruz. Asya ve Avrupa arasında duran eşsiz mirasımızla sadece Asya mirasımızın sırlarını anlamakla kalmıyor aynı zamanda bunu Türkiye için uyarlayabiliyoruz.

İster Uzak Doğu nun tarihi sırlarının keşfi olsun, ister Batı dünyasının daha yeni keşifleri olsun, biz inanıyoruz ki doğadan gelen sağlığın herkese faydası olabilir ve herkesin buna sahip olmaya hakkı vardır.

İstekleriniz için:

E-posta: info@oestro.com.tr

Tel : +90 216 463 01 00

TUNA Sağlık Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Bostancı Mah. Kocayol Cad. No:44/C Kadıköy

İstanbul, Turkey